Myrorna
Webbshop
Butiker
Lämna in
Social nytta
Webbshop
Butiker
Lämna in
Social nytta
Inlämningsplatser
Inredningstjänst
Om Myrorna
Historia
Organisation
Hållbarhet
Social nytta
Arbetspraktik
Så hanterar vi det som lämnas in
Samarbeten
FAQ om vår verksamhet
Kontakt
Lediga jobb
Visselblåsarfunktion
Lediga jobb
Pressrum
Kontakt
Sök
Start
/
Auktioner
/
Hem & Prylar
Ljusstake, ”Diamant”, Asta Strömberg, Strömbergshyttan, signerad
Slutar om
00
:
00
:
00
Ledande bud
65 kr
Antal bud
8 bud
Auktionen slutar
sön 7 jul 18:48
Lägg ett bud på Tradera
Hitta fler av Myrornas nätauktioner för
hem & prylar
här
Du kanske även är intresserad av
Hänkelvas, stengods, Gunnar Nylund, ARL, Rörstrand, signerad. Samfraktas ej.
Slutar om
00
:
00
:
00
Ledande bud
940 kr
Antal bud
31 bud
Auktionen slutar
sön 7 jul 18:39
Smyckesskrin 1800/1900-tal. Samfraktas ej.
Slutar om
00
:
00
:
00
Ledande bud
255 kr
Antal bud
5 bud
Auktionen slutar
sön 7 jul 18:22
Radio, Argon Inet 3+. Samfraktas ej.
Slutar om
00
:
00
:
00
Ledande bud
2 kr
Antal bud
2 bud
Auktionen slutar
sön 14 jul 20:21
Växtpress, metall, F. Soennecken, Svanström & Co. Samfraktas ej.
Slutar om
00
:
00
:
00
Ledande bud
1 kr
Antal bud
1 bud
Auktionen slutar
sön 14 jul 19:41